jaunumi
08.05.2016. 00:46
“Eži/EK sistēmas” izcīna šķīvi Latvijas čempionāta pirmajā posmā
Sestdien, 7. maijā, Upesciema stadionā notika Latvijas regbija 7 čempionāta pirmais no trijiem posmiem, kurā mūsu vienība “Eži/EK sistēmas” izcīnīja piekto vietu jeb šķīvi.

Latvijas meistarsacīkšu pirmajā posmā kopumā piedalījās 10 komandas, kas bija sadalītas četrās grupās: divās pa trim, bet vienā četras vienības. A grupā spēlēja “Baltic XL/Livonia”, Ķekavas novada Sporta skola (ĶNSS), “LLU/Ozolnieki”, B grupā 2016. gada Latvijas kausa ieguvēji “STATS serviss” (“Miesnieki”), “Eži/EK sistēmas”, “Garkalne/Livonia”, bet C grupā Latvijas kausa fināliste “Halipapa”, “Beverīna/Fēnikss”, “Hansa Flex/Livonia” un Jūrmalas Sporta skola.

A un B grupu uzvarētājas un divas labākās C grupas komandas iekļuva pusfinālā, kuru uzvarētāji spēlēja par pirmo vietu (kausu), bet zaudētāji par trešo. Savukārt A un B grupu otro vietu ieguvējas, un C grupas trešā komanda aizvadīja viena apļa turnīru, sadalot piekto (šķīvis) līdz septīto vietu, bet A un B grupu trešās komandas, un C grupas ceturtā komanda – apļa turnīru, sadalot astoto (biķeris) līdz desmito vietu.

B grupā “Eži” ar 26:0 pieveica “Garkalne/Livonia”, bet ar 0:24 atzina “STATS serviss” pārākumu, ierindojoties otrajā vietā un sacensības turpinot par piekto līdz septīto vietu. Šeit tika gūti vēl divi panākumi: 24:0 pret “Hansaflex/Livonia” un 33:10 pret “LLU/Ozolnieki”, un – šķīvis jeb piektā vieta rokā!

Pret “Hansaflex/Livonia” divus piezemējumus izdarīja Mārtiņš Bokišs, pa vienam Edgars Alainis un Aldis Juris Ivanovs. Alainis precīzi izpildīja arī divus realizācijas sitienus. Savukārt pret “LLU/Ozolnieki” divi piezemējumi Ingus Aivara rēķinā, pa vienam guva Renārs Beķeris, Daniels Raugevičus un Kristaps Zvidris. Trīs realizācijas precīzi sita Alainis, bet vienu – Aivars.

“Eži/EK sistēmas” treneris Mārtiņš Straume:
– Ļoti labi nospēlējām aizsardzībā. Te savu lomu nospēlēja tas, ka uz mūsu treniņu palīgā bija ieradies Latvijas izlases galvenais treneris Sergejs Lisko. Viņa padomi lieti noderēja. Taktiski spēlējām nedaudz citādāk nekā Latvijas kausa izcīņā. Mūsu aizsardzībā bija vērojama daudz labāka kopdarbība. Piektā vieta mūsu komandai ir labs sasniegums.

Tāpat kā šonedēļ iepriekš (trešdien) notikušajā Latvijas kausa izcīņā, triumfēja Regbija kluba “Miesnieki” komanda “STATS serviss”, šoreiz savus galvenos pretiniekus no kluba RFC “Livonia” vienības “Baltic XL/Livonia” ar 19:12 (12:5) pieveicot finālā, nevis pusfinālā.

Galīgais vietu sadalījums Latvijas čempionāta pirmajā posmā. 1. “STATS serviss”, 2. “Baltic XL/Livonia”, 3. “Beverīna/Fēnikss”, 4. “Halipapa”, 5. “Eži/EK sistēmas”, 6. “Hansaflex/Livonia”, 7. LLU, 8. ĶNSS, 9. “Garkalne/Livonia”, 10. Jūrmalas Sporta skola.

Divi pārējie Latvijas meistarsacīkšu posmi notiks 9. un 16. jūlijā. Jāpiebilst, ka par čempioni tiks kronēta tā komanda, kurai noslēgumā būs mazākā trijos turnīros iegūto vietu summa.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions