jaunumi
14.05.2016. 20:36
“Eži” ar zaudējumu sāk Baltijas līgu
Sestdien, 14. maijā, startēja tradicionālais Baltijas regbija līgas turnīrs, kur Šauļos (Lietuva) otrajā divīzijā spēkiem mērojās “Baltic Old Boys” jeb “Baltijas vecie zēni” un “LMT/Eži”, sīvā cīņā uzvaru ar 22:19 izcīnot “Baltic Old Boys”.

Spēles kvalitatīvāku norisi kavēja stiprais un ilgstošais lietus. Tomēr cīņa bija interesanta un līdzīga. “Ežiem” bija iespējas izraut uzvaru, taču tās tā arī palika nerealizētas. Grūtu uzvaru ar trīs punktu pārsvaru izcīnīja “Baltic Old Boys”, kurā apvienoti Lietuvas, Latvijas un Kaļiņingradas regbija veterāni.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Laika apstākļi, spēlējot Šauļos, bija vienkārši šausmīgi. Visu laiku lija diezgan spēcīgs lietus, kas laukumu un bumbu padarīja slapjus un slidenus. Mēs gribējām spēlēt ar plašām un garām piespēlēm, bet bieži zaudējām bumbu. Savukārt sāncenši spēlēja ar īsākām piespēlēm, un viņiem bumba no rokām ārā nekrita. Laika apstākļi un bumba bija vieni un tie paši, bet viņiem tā nekrita laukā... Tomēr, neraugoties uz zaudējumu, aizvadījām labu treniņu pirms 19. maija Latvijas čempionāta virslīgas spēles pret “Miesniekiem”. Baltijas līgā, lai arī cīnīsimies par uzvaru katrā spēlē, lielus plānus nekaļam. Mums svarīgāka ir Latvijas virslīga, bet Baltijas līga un Latvijas pirmā līga – vairāk kā treniņspēles, kurās varam iespēlēt tuvākās komandas rezerves. Viena šāda cīņa atsver vairākus treniņus.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions