jaunumi
09.06.2016. 23:38
“LMT/Eži” regbija Virslīgas mačā revanšējas “Ovāls/Jūrmala”
Mārtiņš Bokišs viens pats guva 24 punktus, sekmējot “LMT/Eži” uzvaru ar 39:26 pār “Ovāls/Jūrmala” ceturtdien, 9. jūnijā, Juglā notikušajā Latvijas regbija Virslīgas spēlē.

“LMT/Eži” pēc šīs uzvaras izvirzījās otrajā vietā kopvērtējumā, kurā tikai par vienu punktu ir priekšā “Garkalne/Livonia” ar ko spēle būs trešdien, 15. jūnijā Juglā, un tā noslēgs pamatturnīra pirmo apli. Šīs spēles uzvarētājs kļūs par līderi pēc pirmajām četrām spēlēm, jo 11 punkti ir arī “Miesnieki/Ķekava” komandai.

Bokišs “Ežu” labā parasti izpilda sitienus pa vārtiem ar kāju, taču šajā spēlē viņš bez trim realizācijām un soda sitiena izdarīja arī trīs piezemējumus. “Eži” jau spēles sākumā izvirzījās vadībā – 8. minūtē bija 12:0, septiņpadsmitajā minūtē 15:0, un iniciatīvu neatdeva.

“Galvenais mums bija revanšēties par zaudējumu “Ovālam” kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē (3:52 aprīlī notikušajā mačā), kas arī spoži izdevās,” sacīja “LMT/Eži” treneris Juris Straume. “Pēc tam gan nedaudz atlaidām, bet pēc spēles mums bija pārsvars. Pretiniekiem bija daudz jauno spēlētāju, taču mums arī visi nebija vecie, lai gan salīdzinājumā mūsu jaunajiem pieredze varēja būt lielāka. Otrajā puslaikā “Ovāls” gan pievilka.”

“Ovāls/Jūrmala” arī zaudējumā nopelnīja bonusa punktu, jo izdarīja četrus piezemējumus. Pirms pirmā apļa pēdējās spēles “Miesnieki/Ķekava” ir 11 punkti (četrās spēlēs), “LMT/Eži” – 11 (trijās), “Garkalne/Livonia” – 10 (trijās), “Ovāls/Jūrmala” – astoņi (četrās) un “Fēnikss” – seši (četrās).

Nākamā spēle notiks 15. jūnijā, kad “LMT/Eži” Juglas stadionā uzņems “Garkalne/Livonia” komandu.