jaunumi
16.07.2016. 21:38
“LMT/Eži” izcīna septīto vietu trešajā posmā un šķīvi kopvērtējumā
Sestdien, 16. jūlijā, Upesciema stadionā notika trešais (pēdējais) posms Latvijas čempionātā regbijā 7, kurā “LMT/Eži” komanda  izcīnīja septīto vietu deviņu vienību konkurencē, taču, vērtējot visus trīs meistarsacīkšu posmus kopā, ierindojās piektajā vietā, saņemot šķīvi.

“Adataiņi” sacensībās startēja B grupā, kopā ar “Hansaflex/Livonia” un vēlākajiem otrās vietas ieguvējiem RK “Miesnieki” komandas “STATS Serviss” regbistiem. Ar “livoniešu” otro sastāvu spraigā cīņā tika izrauts neizšķirts rezultāts 19:19. Savukārt pret “Miesniekiem” piedzīvots zaudējums 7:24.

Turpinājumā “LMT/Eži” aizvadīja pusfināla maču cīņā par šķīvi (piekto vietu), vēlreiz tiekoties ar “Hansaflex/Livonia”. Šoreiz nācās piekāpties ar 7:17. Toties cīņā par septīto vietu ar 24:17 tika uzvarēta “LLU/Ozolnieki” vienība.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Šoreiz bija sanācis tāds pasmags sastāvs. Pietrūka vieglo, ātro skrējēju. Nespējām arī pienācīgi atpūsties pirms pusfināla mača, jo mums līdz šai spēlei bija tikai viens mačs starpā. Žēl, ka savainojumu guva arī mūsu viens no vadošajiem regbistiem Raimonds Krūmiņš. 10. augustā mūs gaida smaga spēle Latvijas čempionātā klasiskajā regbijā, un būs žēl, ja “Cumiņs” nepaspēs atkopties līdz tai. Ar tādu sastāvu kā šoreiz par piekto vietu sacensību kopvērtējumā varam tikai priecāties. Ja sanāktu labākais virknējums, tad varbūt varētu pacīnīties par trešo vietu. Tomēr arī ar šādu rezultātu esmu apmierināts, jo regbijs 7 tomēr nav mūsu prioritāte. Galvenais – tā ir klasika! Regbijā 15 turpināsim cīņu par medaļām.

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions