jaunumi
14.08.2016. 21:18
“Eži” piektie pludmales regbijā Rīgā
Svētdien, 14. augustā, Ķīpsalas pludmalē Rīgā tika aizvadītas pirmās starptautiskās pludmales regbija sacensības “Selenas kauss” sieviešu un vīriešu komandām, kuras bija arī gadskārtējo galvaspilsētas svētku sastāvdaļa.

Ar mainīgām sekmēm kungu turnīrā piedalījās RK “Eži” vienība. Pēc neizšķirta 6:6 C apakšgrupā priekšsacīkstēs ar “Baltic Old Boys” un uzvaras 10:1 pret “Livonia/Vidzeme”, sekoja iekļūšana nākamajā kārtā, kur sīvās cīņās tika kaldināta piektā vieta. Jāatzīmē, ka no ceturtās vietas “adataiņus” šķīra tikai viena piezemējuma tiesa...

Pludmales regbija turnīrā piedalījās deviņas vīriešu komandas. Kā jau bīčregbijā ierasts, visas spēles uz trim laukumiem aizritēja divreiz piecu minūšu puslaikos, bez soda un realizācijas sitieniem, skaitot tikai piezemējumus. Cīņas bija dinamiskas un acij tīkamas. Tiesa, brīžiem pat izejot no regbija noteikumu rāmjiem, taču liekie asumi tika prasmīgi noslāpēti no tiesnešu puses ar dzeltenas un pat sarkanas krāsas kartītēm. Kopumā vērtējot, gan dominēja patiess ovālās bumbas aizrautīgu sacensību gars, par ko paldies rīkotājiem!

Pirmo vietu “Selenas kausā” izcīnīja Baldones “Cietie rieksti”, kuru rindas kuplināja arī mūsu trāpīgais un žiglais Mārtiņš Bokišs. Baldonieši savās rindās apvienoja gan vecos turienes iedzīvotājus, gan jaunos.

Savukārt RK “Eži” rindās spēlēja: Ģirts Sirsniņš (kapteinis), Pēteris Lunts, Jānis Vaivods, Jurģis Kalniņš, Kristaps Sīmanis, Dāvis Akmeņkalns, Māris Kukainis, Jānis Dimants un Ilmārs Vaivods.

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions