jaunumi
30.08.2016. 18:39
“LMT/Eži” krāj pieredzi Kaļiņingradā
Pagājušās nedēļas nogalē divas Latvijas Mobilā telefona (LMT) Regbija kluba “Eži” komandas piedalījās piektajā Starptautiskajā bērnu un jauniešu regbija turnīrā Kaļiņingradā (Krievija), gūstot gan pieredzi, gan rūdījumu.

“Sacensībās, kuras kopumā noritēja četrās vecuma grupās, startējām ar divām komandām – U12 un U16,” pastāstīja “LMT/Eži” trenere Dace Straume. “Jaunākajā grupā piedalījās 12 komandas, kuras bija sadalītas trijās apakšgrupās pa četrām. Pirmajā dienā ar 5:10 zaudējām Maskavas “Slava”, cīnījāmies neizšķirti ar Piemaskavas “Moskva Dobrovoļec” komandu, toties ar 4:0 uzvarējām Sovetskas vienību. Tālāk iekļuvām grupā, kur cīnījāmies par ceturto līdz sestajai vietai. Šeit vienā mačā zaudējām, bet vienā uzvarējām un kopā ierindojāmies piektajā vietā. Par labāko spēlētāju tika atzīts Krišs Mikitāns,” turpina D. Straume. “Jāpiebilst, ka no puikām tomēr bijām gaidījuši pašaizliedzīgāku cīnīšanos. Varbūt daļēji pie vainas bija garais ceļš, bet varbūt arī karstais laiks – saule Kaļiņingradā visas trīs dienas sasildīja gaisu līdz plus 30 grādiem,” saka Dace Straume. “Un vēl kas – man ir kauns citu Latvijas komandu vietā, kuru vadītāji iesaistīja savās rindās pat trīs gadus vecākus spēlētājus, lai tikai varētu cīnīties par augstākām vietām. Tas ir gan nesportiski, gan nepedagoģiski, turklāt tā ir pat necieņas izrādīšana pret sacensību rīkotājiem!” nobeidz D. Straume.

“Vecākie zēni spēlēja sešu komandu konkurencē un arī izcīnīja piekto vietu,” par U16 vienības startu pastāstīja “LMT/Eži” treneris Mārtiņš Straume. “Labākais spēlētājs šajā turnīrā mūsu rindās bija Mārtiņš Zviedris, uzbrukumā visvairāk izcēlās Matīss Zicāns, bet aizsardzībā vislietderīgāk darbojās Markuss Lagunovičs. Pirmoreiz spēlējām uz lielā regbija 15 laukuma. Pirmajā spēlē mācījāmies, kā tas jādara, otrajā sākām saprast, kas jādara, bet trešajā mačā vinnējām Kaļiņingradas komandu. Tad jau parādījās spēles zīmējums. Kopumā vērtējot, sacensību atmosfēra un saulainais laiks bija lieliski. Vēl gribu atzīmēt, ka atmiņā palicis lieliskais Kazahstānas meiteņu komandas sniegums,” secina M. Straume.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions