jaunumi
08.09.2016. 22:34
„LMT/Eži” izrauj svarīgu viena punkta uzvaru pār „Ovāls/Jūrmala”
Ceturtdien, 8. septembrī, Juglas stadionā notika Latvijas Virslīgas meistarsacīkšu otrā apļa kārtējā spēle regbijā starp “LMT/Eži” un “Ovāls/Jūrmala” vienībām, sīvā cīņā panākumu ar 27:26 (13:14) izraujot “Ežiem”.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Jau pašā pirmajā uzbrukumā trīs punktus ar dropsitienu guva Ruslans Kotļevs. Tas bija papildu stimuls mūsu komandai. Protams, par uzvaru jāpriecājas, taču mūsu rindām acīmredzami pietrūka organizētības. Vienbrīd līdera lomu centās uzņemties Raimonds Krūmiņš. Tad spēle it kā aizgāja no rokas labāk. Tik un tā viss izšķīrās pēdējās minūtēs, kad guvām izšķirīgo piezemējumu. Žēl vienīgi, ka nopietnu galvas savainojumu guva Mārtiņš Bokišs.

“LMT/Eži” – “Ovāls/Jūrmala” 27:26 (13:14)
“LMT/Eži” punktu guvēji. Piezemējumi: Jānis Šveds, Ingus Aivars (2), Filips Mudulis. Realizācija: Mareks Dravnieks, Dāvis Akmeņkalns. Dropsitiens: Ruslans Kotļevs.
 
Turnīra tabulā pirmo vietu jau iepriekš bija nodrošinājuši “Miesnieki/Ķekava” ar 31 punktu (8 spēlēs). Seko “Garkalne/Livonia” ar 19 (6), “LMT/Eži” ar 16 (6),  “Ovāls/Jūrmala” ar 14 (7), un “Fēnikss” ar 6 (7) punktiem. Nākamā spēle Latvijas Virslīgas čempionātā regbijā notiks ceturtdien, 15. septembrī, Juglas stadionā, kad pulksten 18.15 spēkiem mērosies “Ovāls/Jūrmala” un “Garkalne/Livonia”.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions