jaunumi
17.09.2016. 20:52
„Eži” uzvar un turpina pretendēt uz otro vietu
Sestdien, 17. septembrī, Rūjienas stadionā notika Latvijas Virslīgas meistarsacīkšu otrā apļa priekšpēdējā spēle regbijā starp RK „Fēnikss” un „LMT/Eži” vienībām, panākumu ar 35:0 (18:0) izcīnot „adataiņiem”. Pēc šīs cīņas kļuva skaidrs, ka otrās vietas liktenis turnīra tabulā izšķirsies pēdējā mačā starp „Garkalne/Livonia” un „LMT/Eži”.
 
“LMT/Eži” treneris Mārtiņš Straume:
– Pirmās 20 minūtes nospēlējām lieliski. Tad aizrāvāmies ar individuālo darbību, un šis tas sāka arī nesanākt. Tomēr kopumā visu spēli aizvadījām sekmīgi. Ļoti laba spēle Mikam Stabulniekam, īpaši aizsardzībā. Pārstūmām arī visas pretinieku spēka cīņas. Pietrūka vienīgi nedaudz sekmīgākas sadarbības. Žēl, ka potīti izmežģīja Dāvis Akmeņkalns.  

Latvijas čempionāta spēle Virslīgā
Rūjiena, Rūjienas stadions, sestdiena, 17. septembris, pulksten 14.00.
RK “Fēnikss” – “LMT/Eži” 0:35 (0:18)
“LMT/Eži”. Piezemējumi: Jānis Šveds (2), Raimonds Krūmiņš, Roberts Kaķis, Ingus Aivars, Mārtiņš Bokišs. Soda sitiens: Mārtiņš Bokišs. Realizācija: Mareks Dravnieks.
Tiesnesis: Renārs Reiniks.

Turnīra tabulā pirmo vietu jau iepriekš bija nodrošinājuši “Miesnieki/Ķekava” regbisti ar 31 punktu (8 spēlēs). Seko “Garkalne/Livonia” ar 24 (7), “LMT/Eži” ar 22 (7), “Ovāls/Jūrmala” ar 14 (8), un “Fēnikss” ar 6 (8) punktiem.

Nākamā (un pēdējā) spēle Latvijas Virslīgas čempionātā regbijā notiks ceturtdien, 22. septembrī, Upesciema stadionā, kad pulksten 18.00 tur spēkiem mēroties sāks “Garkalne/Livonia” un “LMT/Eži”. „Adataiņiem”, lai pretendētu uz otro vietu, nepieciešama tikai uzvara, bet garkalniešiem pietiek arī ar neizšķirtu.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions