jaunumi
22.09.2016. 23:14
„Ežiem” ar neizšķirtu nepietiek...

Ceturtdien, 22. septembrī, Upesciema stadionā notika Latvijas Virslīgas meistarsacīkšu regulārā čempionāta pēdējā spēle starp „Garkalne/Livonia” un „LMT/Eži” komandām. Šis mačs beidzās ar neizšķirtu rezultātu 22:22 (7:12), kas ļauj finālā iekļūt „Livoniešiem”, bet „Ežiem”, kuri paliek trešie, nāksies piedalīties spēlē par bronzas medaļām ar „Ovāls/Jūrmala”.

Mačs sākās ar „Ežu” ofensīvu, taču tikai pēc kāda laika sekoja Oskara Daugavvanaga Vanaga piezemējums un precīzs Mārtiņa Bokiša realizācijas sitiens, izvirzot „adataiņus” vadībā ar 7:0. Pirmā puslaika beigām tuvojoties, „LMT/Eži” guva vēl vienu piezemējumu. Šoreiz pēc Ruslana Kotļeva izrāviena un precīzas piespēles izcēlās Mareks Dravnieks – 12:0. Tomēr „livoniešiem” izdevās atspēlēties. Piezemējumu guva Roberts Miksons, bet Kristaps Bērziņš precīzi sita realizāciju, panākot 7:12. Ar tādu rezultātu noslēdzās spēles pirmā daļa.

Otrajā puslaikā pēc Ivo Kapiņa izrāviena pa malu rezultāts kļuva neizšķirts 12:12, taču Māris Streikišs un Bokišs atjaunoja „Ežu” pārsvaru līdz 19:12. Sekoja Reiņa Pepas piezemējums un vairs tikai 17:19. Pie šāda rezultāta „LMT/Eži” izlēma neturpināt uzbrukumu, bet gan sist soda sitienu, kuru precīzi izpildīja Bokišs. Rezultāts kļuva 22:17, taču to noturēt neizdevās. Pēdējās minūtēs izrāviens un piezemējums padevās Vigo Valdavam, kurš panāca neizšķirtu rezultātu 22:22. Šāds rezultāts pilnībā apmierināja „livoniešus”, kuri galu galā turnīra tabulā ieguva otro vietu un tiesības spēlēt finālā. Savukārt „adataiņiem” jāsamierinās ar trešo ailīti un cīņu par bronzas medaļām. Izšķirīgie mači notiks 8. oktobrī Upesciema stadionā.
 
“LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Ļoti gribējām uzvarēt... Tik ļoti, ka pieļāvam dažas kļūdas, kuras prasmīgi izmantoja sāncenši. Spēle bija ļoti līdzīga. Mums vienīgi bija nelielas problēmas ar autu izspēli. Nedaudz pietrūka līdz optimālajam sastāvam. Katra šāda spēle mūsu jaunajiem regbistiem aizvieto vairākus treniņus pieredzes ziņā.    

Latvijas čempionāta spēle Virslīgā
Upesciems, Upesciema stadions, ceturtdiena, 22. septembris, pulksten 18.00.
“Garkalne/Livonia” – “LMT/Eži” 22:22 (7:12)
„Garkalne/Livonia”. Piezemējumi: Roberts Miksons, Ivo Kapiņš, Reinis Pepa, Vigo Valdavs. Realizācija: Kristaps Bērziņš.
“LMT/Eži”. Piezemējumi: Oskars Daugavvanags Vanags, Mareks Dravnieks, Māris Streikišs. Soda sitiens: Mārtiņš Bokišs. Realizācija: Mārtiņš Bokišs (2).
Tiesnesis: Kārlis Sarkans.

Turnīra tabulā pirmo vietu jau iepriekš bija nodrošinājuši “Miesnieki/Ķekava” regbisti ar 31 punktu (8 spēlēs). Seko “Garkalne/Livonia” ar 27 (8), “LMT/Eži” ar 24 (8), “Ovāls/Jūrmala” ar 15 (8), un “Fēnikss” ar 6 (8) punktiem.

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions