jaunumi
09.10.2016. 17:06
„Eži” šogad izcīna bronzas medaļas
Sestdien, 8. oktobrī, tika aizvadītas izšķirīgās spēles Latvijas Virslīgas čempionātā klasiskajā regbijā. Bronzas spēle iznāca ļoti aizraujoša un saspringta, uzvarētājus nosakot pēdējās sekundēs.

„LMT/Eži” – „Ovāls/Jūrmala” 15:13 (10:3)

Bronzas spēle iesākās ar „Adataiņu” iniciatīvu. Elvis Siliņš ar piezemējumu un Mārtiņš Bokišs ar precīzu realizācijas sitienu izvirzīja „LMT/Ežus” vadībā ar 7:0. Turpinājumā Mihails Tumins pēc precīza soda sitiena panāca 3:7. Tomēr pirmā puslaika galotnē vēl trīs punktus pēc Bokiša precīza soda sitiena guva „Eži”. 10:3, tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Mača otrajā daļā vēl piecus punktus guva „LMT/Eži” – sekmīgs bija Oskara Daugavvanaga-Vanaga uzbrukums, panākot jau 15:3. Tiesa, laikam ritot uz spēles beigu daļu, Tumins ar precīzu soda sitienu samazināja starpību līdz 6:15. Pēc brīža vēl piecus punktus atguva „Ovāls/Jūrmala” spēlētājs Kaspars Jakušs, bet pēc precīza Tumina realizācijas sitiena rezultāta starpība kļuva gandrīz līdzīga – 15:13. Taču tas arī šai spēlei bija punkts.

„LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Lai arī šim bronzas medaļu mačam ļoti nopietni gatavojāmies, iekšēji bija grūti saņemties, jo šī spēle pēc pēdējā regulārā Virslīgas čempionāta spēles bija divtik svarīga. Šoreiz pietrūka tās uguntiņas, kas bija iepriekšējā spēlē. Aizsardzībā bija vairākas kļūdas. Labi, ka tomēr galu galā spējām izcīnīt uzvaru. Tagad atliek tikai vien pavērot, kā mūsu kluba kandidāti spēlēs Latvijas izlases sastāvā.