jaunumi
16.01.2017. 18:39
LMT Regbija klubs „Eži” noslēdz sezonu
Svētdien, 15. janvārī, „Days Hotel VEF” konferenču zālē notika gadskārtējais „Ežu” eglītes pasākums, kurā tika dalītas balvas, dāvanas un teikti laba vēlējumi Jaunajā gadā.

„Adataiņiem” aizvadītais gads bijis ražens – ikviena komanda, kas piedalījās Latvijas sacensībās, ir tikusi pie kāda kaluma medaļām. „Vēl viens posms, pēc skaita 22., ir pagājis,” savā uzrunā teica „Ežu” prezidents Juris Ivanovs. „Prieks, ka klubs nesamazinās, bet pieaug skaitā. Paldies treneriem Jurim, Dacei un Mārtiņam Straumēm. Gribas novēlēt, lai šis gads būtu tikpat ražīgs, protams, ar LMT atbalstu.”

„Liels paldies „Ežu” treneriem, kuri cīnās, lai jūs izaugtu spēcīgi un rūdītu raksturu,” sacīja Latvijas Mobilā telefona viceprezidente Laura Keršule. „Paldies arī jūsu vecākiem, jo regbijs nav tā vienkāršākā izvēle. Gribu novēlēt labus rezultātus 2017. gadā, visas pūles pieliekot un raksturu norūdot. Protams, nedrīkst arī aizmirst mācības skolā, jo izglītība ir ļoti svarīga. Lai laimīgs Jaunais gads!”

„Jūs esat laimīga paaudze, jo dzīvojat daudz maz noteiktā mierā,” piebilda Latvijas Regbija federācijas prezidents Aleksandrs Zuments. „„Eži” ir ļoti labs klubs. Ir pienācis laiks iejaukties derbijā starp „Miesniekiem” un „Livonia”. Jūs esat labi, bet jācenšas vinnēt tos, kas nav vinnēti. Adatām vienmēr jābūt cietām!”

Jāpiebilst, ka par 2016. gada labāko „Ežu” debitantu tika atzīts Pēteris Lunts. Savukārt par labāko spēlētāju I līgā kļuva Mārtiņš Bokišs. Visvairāk piezemējumu I līgā izdarījis Aldis Juris Ivanovs. Savukārt starp Virslīgas labākajiem spēlētājiem minēti arī Māris Streikišs un Ruslans Kotļevs. Visi šie „Ežu” regbisti saņēma speciālbalvas.

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions