jaunumi
14.04.2011. 19:00
Eži/EK sistēmas - RFC Livonija 50 : 7

14.04.2011 Anniņmuižas stadionā risinājās Ežu pirmā šīs sezonas "Isover" Latvijas kausa izcīņas oficiālā spēle ar RFC Livonija komandu.

Abas komandas spēli iesāka apņēmības pilnas, gribot pierādīt ziemas perioda treniņos lieto sviedru lietderību.

Pašā perioda sākumā Reinim Pepam bija lieliska iespēja atklāt spēles rezultātu, bet, neraža, aptuveni 5 metrus no pretinieku ieskaites laukuma bumba izkrita.

Mirkli vēlāk, pēc aktīva uzbrucēju uzbrukuma, Raimondam Krūmiņam (Cumam) izdevās nočiept bumbu mūsu raženajiem uzbrucējiem un atklāt spēles rezultātu ar piezemējumu, bet Kristaps Bērziņš no visai labas pozīcijas neiesita savu šīs sezonas pirmo realizācijas sitienu.

Nākamās minūtes ritēja RFC Livonijas kontrolē, gan uzbrucēji, gan pussargi veidoja vairākus sakarīgus uzbrukumus, kuru rezultātā Ežu komanda tika pamatīgi iespiesta savā laukuma pusē, bet ziemas treniņos Ežu iegūtās aizsardzības iemaņas  nāca par labu, un caursist Ežu aizsardzību neizdevās.

Mirkli vēlāk Ruslanam Kotļevam izdevās izrauties un gūt arī savus pirmos punktus šosezon.

Pēc pāris minūtēm labs uzbrukums sanāca Ežu pussargiem, nedaudz noslinkojot, pašā malā bija aizķēries viens no Ežu pieredzes bagātākajiem uzbrucējiem Ivars Lamberts, kurš arī saņēma bumbu un „maliņas” cienīgā skrējienā piezemēja to RFC Livonija ieskaites laukuma stūrī – Urrrā!

Nākamajā uzbrukumā Raimonds Krūmiņš kaudzē nevajadzīgi pārkāpa noteikumus, radot iespēju Livonijai iesist vieglu sodu, bet šo iespēju mūsu pretinieks nerealizēja.

Puslaika beigās Mareks Larionovs guva vēl 5 punktus, bet Kristaps Bērziņš ar ceturto mēģinājuma guva savu pirmo realizāciju.

Otro puslaiku Eži sāka pārliecinošāk un pamazām uzspieda pretiniekiem savu spēles stilu – garas piespēles pussargiem un koordinēta uzbrucēju darbība..

Pēc garas Ežu izspēles punktus guva Ruslans Kotļevs

Pēc brīža saturīgu un ātru uzbrukumu parādīja pretinieki, un viens no Livonijas labākajiem uzbrucējiem izskrēja viens pret vienu ar Kristapu Bērziņu, kurš to nespēja pienācīgi apturēt, un RFC Livonija guva savus pirmos punktus un arī iesita sarežģītu realizācijas sitienu, gūstot 7 punktus.

Pretinieki ilgu laiku turēja labu aizsardzības līniju, tomēr Reinis Pepa spēja to caursist un gūt kārtējos punktus.

Spēles atmosfēra kļuva nervozāka un bija vērojami arī asumi, pēc pāris šādām epizodēm pretiniekiem vairs neturēja nervi un viņi saņēma 2 dzeltenās kartiņas par nepareiziem aizsardzības paņēmieniem apturot Ežu spēlētājus.

Kopumā spēle bija skatāma un tās gala rezultāts neatspoguļo spēles reālo ritējumu. Jāņem vērā, ka šī bija Ežu pirmā šīs sezonas spēles un tika pieļautas diezgan daudz kļūdas uzbrukumos, tā teikt - pavasarīgs regbijs.

Jāuzteic arī mūsu pretinieks RFC Livonija par saturīgu spēles sniegumu, cīņassparu un izaugsmi.

 Rezultāts: 50 : 7

Foto: http://www.parsportu.lv/photos/0/134799/

Punktu guvēji Ežu sastāvā: Raimonds krūmiņš 5; Ruslans Kotļevs 5+5; Ivars Lamberts 5; Mareks Larionovs 5; Māris Streikišs 5; Reinis Pepa 5; Viesturs Punāns 5; Nauris Kraupša 2; Kristaps Bērziņš 2+2+2+2

 

M.Arājs

SPĒLES FOTO - skatīt šeit

ANIŅMUIŽA komentāri
15.04.2011. 10:29
Ivars
Labs apraksts :) - īpaši man patika "nedaudz noslinkojot". Es būtu izvēlējies "veiksmīgi pieslēdzoties aizsargiem"
15.04.2011. 10:39
528
Ļoti labs. Par katru spēli šitādu vajadzētu, prasītos arī kritikas vairāk :) NU bet pieredzes bagātākais uzbrucējs tomēr :) var atļauties noslinkot :P
15.04.2011. 10:44
Karlis
:) no commens "gribot pierādīt ziemas perioda treniņos lieto sviedru lietderību"
15.04.2011. 11:11
Marajs
Paldies, centīsimies.... Varbūt panāksim vairāk komentētājus un apmeklētājus.. pieļauju, ka tam vajadzēs rakstos ielikt pēc iespējas vairāk kritikas, lai vainīgie pēc tam var atšaudīties ar atrunām. :)
15.04.2011. 11:48
Ivars
Jāatšaudās jau raksta autoram būs :):):) Komentēšanu un mājas lapas lietošanu vajadzētu palielināt. Un šādi spēļu apraksti ir viens no veidiem.
15.04.2011. 12:12
528
Vajag vajag vairāk tos apmeklētājus un arī varētu forumā likt aktuālu infu vairāk, visi zinātu kur meklēt. Starp citu ir pieejamas dažas bildes no spēles: http://www.parsportu.lv/articles/24/50894/
16.04.2011. 10:39
MonkeySlayer
Rakstam nav ne vainas, tikai samanīju kļūdu ''Ežu'' punktu guvēju saraksta, skaidri atceros, ka reiz ienesa arī foršais džeks Māris - lielais :)
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions