jaunumi
23.04.2011. 13:00
Eži/EK sistēmas - Valmieras “Fēnikss” 82 : 6

“Isover” Latvijas regbija kausa izcīņas pēdējā grupu turnīra spēlē Vaidavas stadionā spēkiem mērojās Valmieras “Fēnikss” un šīs balvas īpašnieki, LMT regbija klubs “Eži/EK sistēmas”. Mačs aizritēja ar pārliecinošu “Ežu” pārsvaru, viņiem izcīnot uzvaru ar 82:6 (32:0).

Šis panākums nodrošināja “Eži/EK sistēmas” komandai pirmo vietu savā grupā un vietu pusfinālā, bet “Fēnikss” palika trešie un izstājās no tālākās cīņas. Jūlija beigās “Isover” Latvijas kausa izcīņas pusfinālā spēkiem mērosies “Miesnieki/Ķekava” – “Livonia/Garkalne” un “Eži/EK sistēmas” – “Kalve”.

Valmieras “Fēnikss” galvenais treneris Kristaps Staņa:
"Protams, visas spēles gaitā mums nebija īstu pretargumentu “Ežiem”, taču savus sešus punktus ar soda sitieniem mēs guvām. Cīņas pirmās desmit minūtes bija interesantas, jo sāncenšiem nācās meklēt iespējas kā gūt punktus. Caur laukuma centru viņiem tas neizdevās. Vēlāk “Ežiem” iznāca vairāki malējie uzbrukumi un tad jau pārsvars bija viņu pusē."

LMT regbija kluba “Eži/EK sistēmas” komandas kapteinis Ivars Lamberts:
"Spēlē pret valmieriešiem mums bija nenoliedzams pārsvars, taču divus soda sitienus viņi spēja realizēt. “Isover” Latvijas kausa izcīņas pusfinālā mums tagad jūlija beigās jāspēlē pret jauno komandu “Kalve”. Sagaidīsim no ārzemju komandējuma mājās mūsu galveno treneri Juri Straumi, un tad sāksim domāt, kā gatavoties nākamajām cīņām. Vēl jau līdz kausa pusfinālam būs gana spēļu, kurās pārbaudīt savus spēkus."

Informāciju sagatavoja
Jānis Erenbergs
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

SPĒLES FOTO - skatīt šeit  

Vaidava komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions