jaunumi
10.05.2011. 19:00
Eži/LMT - RK Baldone 59 : 0

Otrdien, 10. maijā, Juglas stadionā notika 20. “Livland” Latvijas meistarsacīkšu pirmā apļa spēle starp čempioniem “Eži/LMT” un RK “Baldone”. “Eži/LMT” regbisti bija ievērojami pārāki ar 59:0 (24:0).

“Eži/LMT” galvenais treneris Juris Straume:

– Spēli sākām ar jaunu sastāvu. Sāncenši darīja to pašu, turklāt varēja redzēt, ka viņi ir labi saspēlējušies septiņnieka cīņās. “Baldone” mūs mēģināja apskriet un ātri mainīja uzbrukuma malas, bet gūt punktus tomēr viņiem neizdevās. Līdz desmitajai minūtei ritēja līdzīga cīņa. Tad izdarījām pirmo piezemējumu, un maisam gals bija vaļā. Šajā mačā izdevās iespēlēt gan jaunos spēlētājus, gan arī pieredzējušos. Īsumā secinot – normāla spēle.

RK “Baldone” galvenais treneris Kārlis Dilbo:

– Ar šādu sastāvu, kas bija mūsu rīcībā, nospēlējām normāli. Mums nācās iesaistīt daudz jaunos regbistus. Vienīgais, kas pietrūka – sekmīga noslēguma fāze uzbrukumā. Pirmajā puslaikā vēl spējām noturēt aizsardzību, bet mača otrajā daļā mums jau pietrūka.

“Livland” Latvijas meistarsacīkšu turpinājumā ceturtdien, 12. maijā, pulksten 18.30 Ozolnieku vidusskolas stadionā LLU uzņems “Livonia/Garkalne”, bet svētdien, 15. maijā, pulksten 16.00 Siguldā, Depo stadionā “Miesnieki/Ķekava” spēlēs pret Valmieras “Fēniksu”.

 

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas

preses sekretārs

 

SPĒLES FOTO - skatīt šeit  

 

 

 

 

 

 

M.Arājs

Jugla komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions