jaunumi
24.05.2011. 19:30
Eži/LMT - LLU (17 : 8)
Otrdien, 24. maijā, Ozolnieku vidusskolas stadionā notika 20. “Livland” Latvijas meistarsacīkšu pirmā apļa ceturtās kārtas spēle starp čempioniem “Eži/LMT” un LLU regbistiem. “Eži/LMT” bija pārāki ar 17:8 (12:8). Jāpiebilst, ka “Ežiem” tā bija trešā uzvara trīs spēlēs, bet LLU piedzīvoja otro zaudējumu četros mačos.
Rezultātu spēlē atklāja “Eži/LMT” – Jānis Šveds piezemēja bumbu sāncenšu ieskaites laukumā, bet Kristaps Bērziņš precīzi izpildīja realizācijas sitienu – 7:0. Taču LLU nepadevās un atbildēja ar komandas spēlējošā trenera Arvja Pilenieka soda sitienu – 3:7. Vēl vairāk – pēc mirkļa LLU ar tā paša Pilenieka pūlēm piezemēja bumbu Latvijas čempionu ieskaites laukumā, izvirzoties vadībā ar 8:7. Puslaika izskaņā iniciatīva gan atkal pārgāja “Ežu” pusē, un Gunārs Grīnvalds atkal vadībā izvirzīja čempionus, panākot 12:8.
Mača otrajā daļā laukumā valdīja līdzīga, taču maz rezultatīva cīņa. Vienīgo piezemējumu guva Viesturs Punāns, panākot 17:8. Tāds arī bija spēles gala rezultāts.
“Eži/LMT” galvenais treneris Juris Straume:
– Spēles sākumā abām komandām laukumā vairāk bija jaunie spēlētāji. Abi pretinieki daudz skrēja, taču rezultāts neko daudz neauga. Otrajā puslaikā mēs laidām laukumā pieredzes bagātākos regbistus, ātri guvām vienu piezemējumu un šķita, ka spēle tūlīt aizies no rokas. Taču diemžēl katrs sāka spēlēt par sevi, nebija disciplīnas un nebija arī vairāk punktu. Daudz nopelnījām neattaisnotus sodus. Pie šī spēles elementa mums vēl būs jāpiestrādā.
LLU galvenais treneris Arvis Pilenieks:
– Puiši izpildīja visus norādījumus. Kārtīgi nocīnījāmies aizsardzībā. Tāpēc “Eži” bieži kļūdījās. Mēs labi darbojāmies spēka cīņu izspēlēs un bijām arī vairākās labās izdevībās uzbrukumā. Otrajā puslaikā neiesitām divus soda sitienus no samērā labām izdevībām.
“Livland” Latvijas meistarsacīkšu turpinājumā svētdien, 29. maijā, pulksten 14.00 Vaidavā Valmieras “Fēnikss” uzņems “Kalve” regbistus.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

Ozolnieku vsk. komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions