jaunumi
02.06.2011. 19:30
RK MIESNIEKI/ĶEKAVA - Eži/LMT (0:71)

Ceturtdien, 2. jūnijā, Anniņmuižā notika 20. “Livland” Latvijas meistarsacīkšu pirmā apļa piektās kārtas otrā spēle starp “Miesnieki/Ķekava” un “Eži/LMT” regbistiem. “Eži” pārliecinoši uzvarēja ar 71:0 (26:0). Jāpiebilst, ka “Eži/LMT” komandai tā bija ceturtā uzvara četrās spēlēs, un komanda izvirzījās “Livland” Latvijas čempionāta līderpozīcijās kopā ar “Kalve” regbistiem, kuriem arī ir četri panākumi četros mačos (“Kalve” komandai piešķirta tehniskā uzvara 30:0 par spēli pret RK “Baldone” par sāncenšu neierašanos uz maču). Savukārt “Miesnieki/Ķekava” ir trīs uzvaras un divi zaudējumi.
Spēles laikā valsts čempioniem “Ežiem/LMT” bija neapstrīdams pārsvars. “Miesniekiem” visas cīņas laikā tā arī ne reizi neizdevās pietuvoties sāncenšu ieskaites laukumam un arī mēģinājumi gūt punktus ar soda sitieniem bija nesekmīgi. “Eži/LMT” komandas labā punktus ar piezemējumiem guva: Mārtiņš Straume, Sandis Šveds, Raimonds Krūmiņš, Mareks Larionovs (2), Jurģis Kalniņš (2), Mareks Dravnieks, Mikus Kalniņš, Jānis Šveds un Jānis Strazdiņš. Savukārt Kristaps Bērziņš precīzi izpildīja astoņus realizācijas sitienus, iekrājot 16 punktus.
“Miesnieki/Ķekava” galvenais treneris Uldis Bautris:
– Maču sākām 14 cilvēku sastāvā, turklāt trīs no tiem bija no jauniešu komandas. Daudzi, kuriem bija jāierodas uz spēli, tā arī neparādījās... Iemesli ir dažādi, taču, protams, ar to lepoties nevaram. Īpaši slikti nospēlējām mača beigas, tomēr visas spēles laikā cīnījāmies. Rīt 12 mūsu pamatsastāva spēlētāji dodas uz Spāniju, kur piedalīsies regbija 7 turnīrā. Par uzvarām Latvijas čempionātā domājam cīnīties otrajā aplī.
“Eži/LMT” galvenais treneris Mārtiņš Straume:
– Pienācīgi savācāmies cīņai un jau no sākuma sākām spēlēt savu spēli. Vēl ir jāuzlabo sniegums spēka cīņās un pie bumbas kontroles. Citādi – priecēja puišu pašatdeve un paldies visiem par uzvaru.
“Livland” Latvijas meistarsacīkšu turpinājumā sestdien, 4. jūnijā, pulksten 12.00 Upesciemā “Livonia/Garkalne” uzņems Valmieras “Fēniksu”.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

SPĒLES FOTO - skatīt šeit

Anniņmuiža komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions