jaunumi
11.06.2011. 12:00
Valmieras “Fēnikss” (0 : 99) - Eži/LMT

Sestdien, 11. jūnijā, Vaidavā notika 20. “Livland” Latvijas meistarsacīkšu pirmā apļa sestās kārtas trešā spēle starp Valmieras “Fēniksu” un “Eži/LMT” regbistiem. “Eži/LMT” pārliecinoši uzvarēja ar 99:0 (42:0). Jāpiebilst, ka “Ežiem” tā bija piektā uzvara piecos mačos, un komanda panāca “Kalve” regbistus, kuriem arī ir piecas uzvaras. Abas vienības dala “Livland” Latvijas čempionāta līderpozīcijas. Savukārt Valmieras “Fēnikss” piedzīvoja piekto neveiksmi piecos mačos un pagaidām ieņem pēdējo turnīra tabulas ailīti.
Valmieras “Fēnikss” galvenais treneris Kristaps Staņa:
– Muļķīgi sanāca, ka izkrita daži pirmās līnijas spēlētāji, līdz ar to “Ežiem” spēka cīņās bija ievērojams pārsvars. Pārējiem satraukuma dēļ bieži krita no rokām ārā bumba. Kopumā vērtējot – pietrūka pieredzes pret tādiem pretiniekiem.
“Eži/LMT” galvenais treneris Juris Straume:
– Rezultāts šoreiz nebija galvenais. Mums bija pieredzējuši spēlētāji, bet sāncenšiem jauni un griboši regbisti, bet bez pienācīgas spēles organizācijas. Pirmajā puslaikā nospēlējām kolektīvāk, bet otrajā mača daļā – vairāk individuāli. Protams, tādā karstumā nebija viegli cīnīties, tomēr tā bija laba spēku pārbaude pirms nākamās ceturtdienas mača pret “Kalvi”. Tie būs nopietni sāncenši un cīņa, domājams, būs nikna un principiāla. Abas komandas gribēs noslēgt pirmo apli līderu pozīcijās.
“Livland” Latvijas meistarsacīkšu turpinājumā trešdien, 15. jūnijā, pulksten 19.30 Ozolnieku vidusskolā LLU uzņems “Miesnieki/Ķekava”, bet ceturtdien, 16. jūnijā, pulksten 19.30 Juglā “Eži/LMT” uzņems “Kalve” regbistus.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

SPĒLES FOTO - skatīt šeit 

Vaidava komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions