jaunumi
28.07.2011. 19:30
RK Kalve - Eži/EK sistēmas (7 : 23)

“Eži/EK sistēmas” regbisti uzvar un iekļūst finālā

Neraugoties uz nepārtraukto lietus gāzi, ceturtdien, 28. jūlijā, Juglas stadionā notika “Isover” Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēle starp “Kalve” un “Eži/EK sistēmas” regbistiem. Sīvā un bezkompromisa cīņā “Eži” izrādījās pārāki ar 23:7 (8:0). Tādējādi “Eži/EK sistēmas” revanšējās “Kalves” regbistiem par zaudējumu “Livland” Latvijas čempionāta pirmā apļa izšķirīgajā cīņā par pirmo vietu, kad “Kalve” bija pārāka ar 32:26.
“Isover” Latvijas kausa izcīņas pusfinālā “Kalves” rindās sākuma sastāvā laukumā devās arī komandas un Latvijas izlases galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs, tiesa, ilgu laiku spēlēt viņam neiznāca, jo tika gūta trauma. Rezultātu pirmā puslaika otrajā daļā atklāja “Eži/EK sistēmas”, kad Gunārs Grīnvalds guva piezemējumu, bet Kristaps Bērziņš neprecīzi izpildīja realizācija sitienu – 5:0. Turpinājumā Bērziņš precīzi izpildīja soda sitienu, panākot jau 8:0, bet Raimonda Priednieka mēģinājums gūt punktus līdzīgā veidā bija nesekmīgs. 8:0 – tā arī noslēdzās mača pirmā daļa.
Otrajā puslaikā Bērziņš neprecīzi izpildīja soda sitienu, toties Viesturs Punāns ar piezemējumu panāca 13:0, bet Bērziņš ar precīzu realizācijas sitienu 15:0. “Ežu” ofensīvu turpināja Nauris Kraupša, panākot 20:0, bet Bērziņa realizācijas sitiens trāpīja pa vārtu stabu. Turpinājumā vēl trīs punktus “Eži/EK sistēmas” labā ar dropsitienu nopelnīja Ruslans Kotļevs, panākot jau 23:0, bet “Kalves” sastāvā tika noraidīts Māris Čeksters. Sekoja vēl viens nesekmīgs Bērziņa soda sitiens, līdz tikai pašā cīņas izskaņā pie prestiža punktiem tika “Kalve” – Artūrs Ozoliņš nopelnīja 5 punktus par piezemējumu, bet Priednieks precīzi izpildīja realizācijas sitienu – 23:7.
“Kalve” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:
– Par spēli kopumā jāsaka, ka “Ežiem” bija lielāka vēlēšanās uzvarēt, nekā mums. Otrajā puslaikā turklāt mums bija problēmas ar spēles organizāciju. Sen nebijām visi kopā trenējušies, pietrūka arī trīs atslēgas spēlētāju – Sergeja Avdejeva, Vitālija Halecka un Mihaila Tumina, kurš mača sākumā guva traumu. “Eži” bija pašaizliedzīgāki cīņās un daudzos mikrodueļos, kas beigās ļāva viņiem uzvarēt kopsummā. Mūsu sāncenši ir laba, sabalansēta komanda. Tas tikai liecina to, ka fināls Latvijas kausa izcīņā būs interesants.
“Eži/EK sistēmas” galvenais treneris Juris Straume:
– Protams, mums ir liels prieks par uzvaru. Paldies arī pretiniekiem par spēli. Neraugoties uz sliktajiem laika apstākļiem, es domāju, ka abu vienību regbisti parādīja itin saturīgu cīņas kvalitāti. Pirmajā puslaikā spēle bija ļoti līdzīga, bet otrajā puslaikā rezultāts it kā pārliecinoši uzauga mūsu labā. Tiesa, puslīdz droši varējām justies tikai pēc Ruslana Kotļeva precīzā dropsitiena. Mača sākumā sāncenšu spēli itin sekmīgi veicināja Vladimirs Ņikonovs, un nez kā mums kopumā klātos, ja viņš negūtu traumu. Šoreiz galu galā izrādījāmies stiprāki. Tagad galvenais uzdevums – kārtīgi sagatavoties finālmačam.
“Isover” Latvijas kausa izcīņas otrajā pusfinālā sestdien, 30. jūlijā, pulksten 19.00 Upesciema stadionā savā starpā cīnīsies “Livonia/Garkalne” un “Miesnieki/Ķekava”. Savukārt “Isover” Latvijas kausa izcīņas fināls notiks nākamsestdien, 6. augustā, pulksten 18.00 LU stadionā Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 116a. Jāpiebilst, ka svētdien, 31. jūlijā, atsāksies arī “Livland” Latvijas čempionāta otrā apļa cīņas. RK “Baldone” savā laukumā pulksten 12.00 uzņems Valmieras “Fēniksu”.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

SPĒLES FOTO - skatīt šeit

 

Jugla 1 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions