jaunumi
14.08.2011. 12:00
Eži/LMT - RK FENIKSS (78 : 0)

“Livland” Latvijas čempionāts regbijā: “Ežiem” sestā uzvara septīņās spēlēs


Svētdien, 14. augustā, Juglas stadionā notika 20. “Livland” Latvijas meistarsacīkšu otrā apļa otrās kārtas trešā spēle starp pašreizējiem valsts čempioniem “Eži/LMT” un Valmieras “Fēniksa” regbistiem. “Eži/LMT” pārliecinoši uzvarēja ar 78:0. Jāpiebilst, ka “Ežiem” tā bija sestā uzvara septiņos mačos un komanda nostiprinājās turnīra tabulas otrajā vietā, savukārt “Fēnikss” piedzīvoja astoto neveiksmi astoņās spēlēs un pagaidām ieņem turnīra tabulas pēdējo ailīti.
“Eži/LMT” treneris Juris Straume:
– Šo spēli aizvadījām, galvenokārt gatavojoties ceturtdienas cīņai pret “Miesniekiem”. Maču uzsāka daudzi jaunie spēlētāji, arī sāncenšiem laukumā devās daudz jauno. Tomēr, neraugoties uz lielo rezultātu un lietu, izdevās vairākas skaistas izspēles. Viņiem tika pieredze, mums – spēļu prakse.
Valmieras “Fēnikss” galvenais treneris Kristaps Staņa:
– Mums sastāvā bija tikai četri pieredzējuši spēlētāji. Pirms spēles teicu jaunajiem, ka viņiem jāmācās no vecajiem, taču šis process notiek pārāk lēnu. Acīmredzot visu sezonu vēl nāksies krāt pieredzi. Kopumā ņemot, rezultāts tomēr bija pārāk liels, kādi 30 punkti bija pilnīgi lieki un radās mūsu kļūdu rezultātā. Toties mača sākums bija ļoti saturīgs. Ir gūta nepieciešamā pieredze.
“Livland” Latvijas meistarsacīkšu otrā apļa turpinājumā ceturtdien, 18. augustā, pulksten 19.00 Juglas stadionā “Eži/LMT” spēlēs pret “Miesnieki/Ķekava”. “Ežiem” tā būs iespēja revanšēties par zaudējumu “Isover” Latvijas kausa izcīņas finālā. Savukārt svētdien, 21. augustā, pulksten 12.00 Juglā “Kalve” uzņems Valmieras “Fēniksu”.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

Jugla komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions