jaunumi
01.09.2012. 12:00
Garkalne/Livonia - Eži/LMT (9:15)
“Livland” Latvijas meistarsacīkstes regbijā: “Eži/LMT” uzvar “Garkalne/Livonia” un paceļas uz otro vietu

Sestdien, 1. septembrī, Upesciema stadionā notika “Livland” Latvijas meistarsacīkšu spēle starp “Garkalne/Livonia” un “Eži/LMT” komandām. Sīvā cīņā pārāki ar 15:9 (12:9) bija “Eži/LMT” regbisti.

“Ežiem” tā bija piektā uzvara sešās spēlēs un ar 23 punktiem komanda pacēlās uz otro vietu turnīra tabulā. Savukārt “Livonia” regbistiem tas bija trešais zaudējums sešos mačos un ar 17 punktiem vienība pagaidām ieņem ceturto vietu.

“Livonia/Garkalne” spēlētājs Jānis Zuments:
– “Eži” gan šoreiz nebija labākajā sastāvā. Mums līdz panākumam pietrūka pavisam maz. Spēlē maz bumbas saņēma mūsu trīsceturtdaļnieki. Neraugoties uz zaudējumu, jāuzsver, ka puikas cīnījās kā lauvas.

“Eži/LMT” treneris Juris Straume:
– Jau spēles otrajā minūtē izdarījām piezemējumu, un likās, ka tūlīt viss aizies kā pa sviestu. Taču sāncenši, spēlējot pa vējam, ieguva tiesības uz soda sitieniem, kurus precīzi izpildīja Simons Fuko. Otro piezemējumu izdarījām tikai puslaika izskaņā, kad labi izspēlējām autu. Mača otrajā daļā mēs spēlējām pa vējam un principā kontrolējām situāciju laukumā, taču spriedze bija jūtama. Nedaudz nomierinājāmies tikai tad, kad iesitām vienu soda sitienu.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs
Upesciems komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions