jaunumi
20.09.2012. 18:15
EŽI/LMT - Kalve (12:27)
“Livland” Latvijas meistarsacīkstes regbijā: “Kalve” uzvar “Ežus/LMT”

Ceturtdien, 20. septembrī, Juglas stadionā notika “Livland” Latvijas meistarsacīkšu otrā apļa spēle starp “Kalves” un “Eži/LMT” komandām. Pārāki ar 27:12 (19:9) bija “Kalves” regbisti.

“Kalvei” tā bija pirmā uzvara otrā apļa divās spēlēs, savukārt “Ežiem” otrajā aplī tas bija otrais zaudējums. Mača sākumā iniciatīva gan bija “Eži/LMT” pusē. Pēc diviem Kristapa Bērziņa precīziem soda sitieniem rezultāts kļuva 6:0 “Ežu” labā. Tomēr turpinājumā pārsvars jau bija “Kalves” regbistu pusē. Jānis Riekstiņš ar piezemējumu panāca 5:6, bet Mihails Tumins precīzi izpildīja realizācijas sitienu, panākot 7:6 “Kalves” labā. Turpinājumā vēl vienu piezemējumu “Kalves” labā guva Sandris Jauntēvs, bet pēc precīza Tumina realizācijas sitiena rezultāts kļuva 14:6 “Kalves” labā. Pirmā puslaika noslēgumā vēl vienu piezemējumu “Ežu” ieskaites laukumā izdarīja Seregejs Avdejevs, bet “Eži/LMT” atbildēja ar Kristapa Bērziņa precīzu soda sitienu – 19:9 “Kalves” labā.

Otrajā puslaikā Bērziņš vēlreiz precīzi izpildīja soda sitienu, panākot 12:19. Šāds rezultāts saglabājās ilgu laiku, līdz mača izskaņā Avdejevs vēlreiz piezemēja bumbu “Ežu” ieskaites laukumā, bet Tumins precīzi izpildīja realizācijas sitienu – 27:12 tā arī noslēdzās šī spēle.

“Kalve” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:
– “Eži”, neraugoties uz problēmām sastāvā, demonstrēja labu sniegumu. Spēle bija interesanta un tas otrajā posmā ir galvenais. Cīņā piedalās četras līdzīgas komandas. Ja mēs čempionātu sāktu agrāk, būtu vēl labāk. Jāuzsver, ka šī spēle ļoti patika mūsu līdzjutējiem. Tas arī ir galvenais, kāpēc spēlējām.

“Eži/LMT” treneris Juris Straume:
– Neraugoties uz problēmām ar sastāvu, nospēlējām normāli. Sāncenši izmantoja mūsu kļūdas, bet mēs viņu kļūdas pilnībā izmantot nespējām. Spēle sanāca interesanta. Diemžēl mūsu traumēto pulks nedaudz pieauga. Gribu uzteikt šī mača tiesnesi Armandu Višņevski, kurš darbojās ļoti objektīvi un profesionāli.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs
 

 

 
Jugla komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions