jaunumi
06.10.2012. 16:00
LIVONIJA - EŽI/LMT (15:29)
“Livland” Latvijas meistarsacīkstes regbijā: “Eži/LMT” uzvar “Garkalne/Livonia”

Sestdien, 6. oktobrī, Upesciema stadionā notika “Livland” Latvijas meistarsacīkšu trešā apļa pirmās grupas spēle starp “Garkalne/Livonia” un “Eži/LMT” komandām. Pārāki ar 29:15 (15:8) bija “Eži”.

Divas kārtas pirms čempionāta beigām panākums ļāva “Ežiem/LMT” nostiprināties turnīra tabulas trešajā vietā ar 33 punktiem. Savukārt “Garkalne/Livonia” pēc zaudējuma palika ceturtajā ailītē ar 27 punktiem.

“Garkalne/Livonia” kluba prezidents Vigo Valdavs:
– Šoreiz jāsaka tā – “Eži” gribēja uzvarēt, un viņi to izdarīja. Savukārt mūsu puiši domāja, ka viss notiks tāpat – pats no sevis. Diemžēl nenotika...

“Eži/LMT” treneris Juris Straume:
– Puiši patiešām bija nopietni sagatavojušies spēlei un savākušies. Ja mēs zaudētu, tad šogad acīmredzot paliktu bez medaļām. Laukums bija diezgan dubļains, tāpēc trīsceturtdaļnieki labāko spēli neparādīja. Atkal gribu uzteikt tiesnesi Armandu Višņevski, kurš stingri turēja savās rokās spēles grožus. Turklāt “sitamā” diena bija mūsu Kristapam Bērziņam, kurš iesita piecus soda sitienus un realizēja divus realizācijas sitienus. Vēl pa piezemējumam izdarīja Ruslans Kotļevs un Kārlis Bušēvics. Spēle kopumā bija ļoti interesanta – abas komandas parādīja labu sniegumu.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

UPESCIEMS komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions