jaunumi
07.07.2013. 14:00
RK Vairas - LMT Eži 108:3
07.07.2013 LMT RK Eži aizvadīja kārtējo spēli izbraukumā Baltijas Klubu čempionātā (BKČ) pret Šauļu Regbija Klubu "Vairas" Šauļos. 
Sabalansējot sastāvu no dažiem pieredzējušajiem spēlētājiem un jaunajiem spēlētajiem,LMT RK Eži piedzīvoja smagu zaudējumu ar rezultātu 108-3. 
Jau no spēles sākuma mājinieku(RK Vairas) komanda uzbuka ļoti aktīvi, un drīz vien sekoja pirmais piezemējums Ežu ieskaites laukumā. Spēles turpinājumā mājinieki turpināja sekmīgi uzbrukt, veicot vairakus rezultatīvus uzbrukumus uz ko Eži atbildēja ar saraustītiem uzbrukumiem, kas nesekmējās ar veiksmīgu realizāciju.
Otrā puslaika sakumā Eži izrādīja lielāku pretestību, bet tomēr nespēja uzbrukumus noslēgt ar punktu gūšanu. Savukārt Vairas vienība turpinaja uzbrukt, izraustot Ežu aizsaradzību, un guva vēl vairakus piezemējumus. 
LMT RK Eži galvenā trennera Jura Straumes komentārs: 
– Pirmās trīs minūtes spēlējām puslīdz normāli. Tad sāncenši pa laukuma malām sāka nest iekšā bumbas vienu pēc otras. Kad bumba bija viņiem, tika gūti punkti, bet kad mums – izdevās tikai pacīnīties par vietu laukumā. Vienīgo precīzo soda sitienu izpildīja Dairis Baranovs. Mūsu sastāvs dažādu iemeslu dēļ bija “pazaļš”. Toties izjutām uz savas ādas, ko nozīmē spēlēt pret vienu no stiprākajiem Baltijas klubiem. Šāda pieredze mūsu jauniešu izaugsmē var dot vairāk, nekā daudzi treniņi kopā ņemot.
Šauļi komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions