jaunumi
18.07.2013. 19:30
LMT Eži - RK Garkalne/Livonija 31:48

“LMT/Eži” sīvā cīņā atzīst “Garkalne/Livonia” pārākumu

Vakar Juglas stadionā notika Latvijas regbija meistarsacīkšu septītās kārtas spēle starp “LMT/Eži” un “Garkalne/Livonia” komandām, interesantā cīņā mūsu komandai tomēr ar 31:48 (11:22) piekāpjoties livoniešiem. “LMT/Eži” vienībai tas šosezon bija pirmais zaudējums, pēc kura “Eži” turnīra tabulā ir otrie ar 25 punktiem.

Pirmie punktus šajā mačā guva “Eži” – izcēlās Elviss Siliņš. Taču jau pēc brīža piezemējumu izdarīja sāncenši. Neizšķirts 5:5. Turpinājumā “Livonia” guva vēl piecus punktus, panākot 10:5, bet realizācijas sitiens trāpīja vārtu stabam... Interesanti, ka “LMT/Eži” tūlīt pat atbildēja ar soda sitienu, kurš arī trāpīja pa vārtu stabu, taču pēc tam šoreiz bumba veiksmīgi ielidoja vārtos – trīs punktus nopelnīja Dairis Baranovs. Mirkli vēlāk Baranovs vēlreiz sekmīgi izpildīja soda sitienu, atkal vadībā izvirzot “Ežus” ar 11:10. Savukārt atlikušajās pirmā puslaika minūtēs pārsvaru atjaunoja “Garkalne/Livonia” – 22:11.

Spēles otrajā daļā turpinājās livoniešu ofensīva, viņiem panākot jau diezgan komfortablu pārsvaru 29:11. Taču tūlīt pat ar precīzu soda sitienu atbildēja Mareks Dravnieks – 14:29. Pēc brīža Dravnieks atzīmējās ar “dubultgājienu”, gan gūstot piezemējumu, gan pats precīzi sitot realizāciju. Vairs tikai 21:29... Šajā brīdi veiksmīgi nospēlēja “Garkalne/Livonia” regbisti, palielinot pārsvaru līdz 34:21. Sekoja precīzs realizācijas sitiens (36:21), bet pēc mirkļa vēl viens piezemējums, un jau atkal drošs pārsvars 41:21. Tomēr “LMT/Eži” joprojām nepadevās, piecus punktus tūlīt pat gūstot vienības veterānam Uldim Volmāram. Precīzs realizācijas sitiens padevās Dravniekam, kurš vēl pēc brīža iesita arī sodu – 31:41. Galavārds tomēr piederēja livoniešiem – 48:31.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:

– Šī spēle būtībā neko neizšķīra nedz mums, nedz sāncenšiem, jo abi esam jau nodrošinājuši vietas labāko četriniekā. Tāpēc arī pirmajā puslaikā eksperimentējām ar sastāvu, laukumā vairāk laižot jaunos regbistus. Labi nocīnījās Elviss Siliņš, Kristaps Balodis, Dairis Baranovs, Toms Preija, Roberts Kaķis, Renārs Beķeris un Kārlis Bušēvics. Lai pierod cīnīties paši, bez lielo un pieredzējušo atbalsta. Siliņš bija labs cīņās, savukārt Baranovs parādīja drosmi un precizitāti. Diemžēl mača otrajā daļā traumas guva pieredzējušie Mikus Kalniņš un Ingus Aivars. Problēmas bija pirmajā līnijā. Toties tagad zinām savus mīnusus, pie kuru novēršanas būs jāstrādā treniņos. Nākamnedēļ mums būs ļoti nopietna spēle pret “Miesniekiem”, kurai ceram pienācīgi sagatavoties.

Nākamā Latvijas regbija meistarsacīkšu spēle notiks piektdien, 26. jūlijā, kad Rīgas Tehniskās koledžas stadionā pulksten 19.30 RK “Miesnieki” uzņems “LMT/Eži” vienību. Tas vienlaikus būs arī Latvijas kausa izcīņas pusfināla mačs.