jaunumi
26.07.2013. 19:30
RK Miesnieki - LMT Eži 24:15

“LMT/EK Sistēmas/Eži” noliek Latvijas kausa īpašnieku pilnvaras

 

Vakar 26.07.2013 Rīgas Tehniskās koledžas stadionā notika regbija spēle starp RK “Miesnieki” un “LMT/EK Sistēmas/Eži”, kas tika ieskaitīta uzreiz trijās sacensībās. Vispirms tas bija Latvijas kausa izcīņas pusfināls, tad arī Latvijas čempionāta pirmās kārtas mačs, un visbeidzot – arī Baltijas Klubu čempionāta spēle. Sīvā un interesantā cīņā uzvaru ar 24:15 (5:5) izcīnīja “Miesnieki”.

 

Rezultātu šajā mačā atklāja “Miesnieki”. Pēc brīža sekoja “Ežu” pretuzbrukums, kura noslēdzošajā fāzē lieliski ar kāju nospēlēja Mareks Dravnieks, pats uztvēra pāri aizsardzības līnijai raidīto bumbu un piezemēja to sāncenšu ieskaites laukumā – neizšķirts 5:5. Tā arī noslēdzās mača pirmā daļa.

 

Otrajā puslaikā atkal vadībā izvirzījās “Miesnieki”. Rezultāts kļuva 10:5. “Eži” atbildēja ar Mareka Larionova piezemējumu, un atkal neizšķirts 10:10. Turpinājumā iniciatīva uz brīdi pārgāja “Miesnieku” pusē. Sekoja divi piezemējumi, un divreiz precīzi sisti realizācijas sitieni – 24:10. “Eži” sparīgi metās atspēlēties, taču spēja tikai nedaudz samazināt rezultāta starpību – bumbu piezemēja Ruslans Kotļevs, panākot 15:24. Tas šajā mačā arī bija viss. “LMT/EK Sistēmas/Eži” bija spiesti nolikt pagājušajā gadā izcīnītās Latvijas kausa īpašnieku pilnvaras

 

“LMT/EK Sistēmas/Eži” treneris Juris Straume:

– Paldies mūsu spēlētājiem un paldies arī pretiniekiem. Izdevās interesants mačs. Paldies abām vienībām par cīņassparu un spēli. Cīņas laikā bija daudz traumu, tomēr tā nebija rupja. Ļoti gribējām iekļūt kausa izcīņas finālā, lai cīnītos par šīs balvas paturēšanu savā īpašumā. Spēle iznāca ļoti līdzīga, rezultāts varēja būt arī citāds. Tomēr sports ir sports, kur vinnē stiprākais, un šoreiz tie bija “Miesnieki”. Zaudēt tādam sāncensim nav nekāds negods. Abām vienībām paldies par regbija baudījumu. Tālāk šosezon turpināsim cīņu par Latvijas čempionu titulu.

 

Jānis Erenbergs,

LMT RK “Eži” preses sekretārs

Rīgas Tehniskās koledžas laukums komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions