jaunumi
22.08.2013. 19:00
LMT Eži - RK Garkalne/Livonija 15:52
Vakar 22.08.2013 RFS (LU) stadionā notika kārtējā “Super 4” spēle regbijā, kurā “LMT/Eži” ar 15:52 (7:14) atzina “Garkalne/Livonia” pārākumu. “Livonia” pēc Latvijas čempionāta pirmās kārtas spēlēm vadošo četriniekā izvirzījās pirmajā vietā.

“Livonia” šajā mačā izdarīja astoņus piezemējumus – pa trim izdevās Latvijas ātrākajam regbistam Kristapam Bērziņam un vienam no ātrākajiem lietuviešu regbistiem Vitaram Blošķim. Bērziņš iesita arī sešas realizācijas – viens sitiens bija garām, bet pēc vēl viena bumbas ceļu aizšķērsoja vārtu stabs.

Vēl “Garkalne/Livonia” labā ar piezemējumiem izcēlās citi savu valstu izlašu spēlētāji – Vigo Valdavs juniors un lietuvietis Andrjus Sutkus. “Ežiem” piezemējumus izdarīja Ingus Aivars un Kārlis Bušēvics, bet Mareks Dravnieks iesita vienu realizāciju un vienu soda sitienu.

Turnīra tabulā pēc pirmās kārtas spēlēm “Garkalne/Livonia” ir pieci punkti, “Kalvei” četri, “Miesniekiem” – viens punkts, bet “LMT/Eži” vienībai pagaidām vēl punktu nav.

“Garkalne/Livonia” galvenais treneris Marks Allens:
– Ar pirmo puslaiku apmierināts neesmu – puiši nebija noskaņojušies. “Eži” bija ļoti ātri, bet “Livonia” pieļāva kļūdas. Otrajā puslaikā izdarījām četrus piezemējumus un bija daudz labāk. Malās tika izmantoti divi jauni spēlētāji, un man patika, kā spēlēja Deivids Cjukša.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Priecēja tas, ka spēle nebija rupja. Pirmajā puslaikā nospēlējām labi, bet otrajā “noplīsām”. Sāncenšu ātrais gals mūs apskrēja. Manuprāt, tas ir labi, ka Latvijas regbija kartē ir parādījies vēl viens stiprs pretinieks, kas neļauj sāncenšiem iesūnot.

Nākamā “Super 4” spēle notiks trešdien, 28. augustā, kad pulksten 19.00 savā laukumā Upesciemā “Garkalne/Livonia” uzņems “Kalvi”.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs
RFS(bijušais LU) stadions, Kr.Barona 116a komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions