jaunumi
05.09.2013. 18:30
RK Kalve - LMT Eži
Juglas stadionā 05.09.2013 notika Latvijas meistarsacīkšu regbijā 15 “Super 4” komandu spēle starp “Kalve” un “LMT/Eži” vienībām, uzvaru ar 39:13 (32:6) izcīnot “Kalvei”.

Kaut arī “Eži” piedzīvoja zaudējumu, jāuzsver, ka tas notika lielākoties objektīvu iemeslu dēļ, jo vairāki vadošie spēlētāji ir satraumēti, citi aizņemti mācībās vai darbā. Īsāk sakot – sastāvs nebija tas labākais.

“LMT/Eži” vienības labā 8 punktus guva Mareks Dravnieks (divi soda un viens realizācijas sitiens), bet 5 ar piezemējumu Dairis Baranovs. Sāncenšu galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs uzteica “Ežu” spēli otrajā puslaikā, kad “Kalvei” vairākas reizes tikai veiksme palīdzējusi izvairīties no piezemējumiem.

“LMT/Eži” galvenais treneris Juris Straume:
– Neraugoties uz to, ka zaudējām, ir pamats optimismam, jo aug jaunā maiņa. Protams, vienmēr gribas vinnēt, bet, ja ir tikai uzvaras, tad nav iespēju kritiskāk izvērtēt savu sniegumu. Savukārt zaudējumi līdzīgā spēlē komandu dara stiprāku, jo ir iespējas izvērtēt savas kļūdas un atrast vajadzīgos virzienus, kuros vēl jāpiestrādā. “Kalve” šobrīd pēc uzvaras pār “Miesniekiem” ir uz viļņa, bet piezemējumus pret mums viņi guva tikai pēc rupjām mūsu kļūdām.

Latvijas čempionāta “Super 4” turnīra tabula
(komanda, spēles, uzvaras, neizšķirti, zaudējumi, bonusa punkti, punkti kopā)

“Garkalne/Livonia” 3 3 0 0 3 15
“Kalve” 3 2 0 1 1 9
RK “Miesnieki” 2 0 0 2 2 2
“LMT/Eži” 2 0 0 2 0 0

Nākamā “LMT/Ežu” spēle notiks ceturtdien, 12. septembrī, kad Upesciema stadionā, pulksten 18.30 mūsu vienību eksaminēs “Garkalne/Livonia”.

Jānis Erenbergs,
LMT RK “Eži” preses sekretārs
Jugla komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions