jaunumi
21.09.2013. 14:00
LMT Eži - RK Miesnieki 15:19

“LMT/Eži” regbisti sīvā cīņā nopelna pirmo punktu “Super 4”

Vakar 21.09.2013 RFS (LU) stadionā notika kārtējā Latvijas čempionāta “Super 4” spēle, RK “Miesnieki” regbistiem ar 19:15(12:10) uzvarot “LMT/Ežus”. “Eži” nopelnīja vienu bonusa punktu, nezaudējot vairāk nekā ar septiņiem punktiem. Tas šīs sezonas izšķirīgajās spēlēs mūsu vienībai bija pirmais punkts.

Mačs sākās ar “LMT/Ežu” ofensīvu. Pēc veiksmīga uzbrukuma pa laukuma centru bumbu sāncenšu ieskaites laukumā piezemēja Kārlis Bušēvics. Savukārt pēc Mareka Dravnieka precīza realizācijas sitiena rezultāts kļuva 7:0 “LMT/Ežu” labā. Vēl pēc brīža Dravnieks precīzi izpildīja soda sitienu, padarot “Ežu” vadību jau itin solīdu – 10:0. Taču nosargāt pārsvaru “adataiņiem” neizdevās. Vispirms sekoja atbildes piezemējums, bet, pirmā puslaika beigām tuvojoties, bumba vēlreiz tika ienesta “Ežu” ieskaites laukumā – 10:10. Visbeidzot pēc precīza sāncenšu realizācijas sitiena “Miesnieki” izvirzījās vadībā ar 12:10. Tā arī noslēdzās spēles pirmā daļa.

Otrais puslaiks atkal sākās ar “Ežu” uzbrukumiem, taču “Miesnieki” sekmīgi aizsargājās. Ap puslaika vidu “Miesnieki” nostiprināja savas komandas vadību, piezemējot bumbu “Ežu” ieskaites laukumā – 17:10. Atkal precīzs bija realizācijas sitiens, sāncenšiem panākot jau 19:10. Atlikušajā laikā “LMT/Eži” neatlaidīgi uzbruka sāncenšu ieskaites laukumam, taču spēja vairs tikai samazināt rezultāta starpību – pēc Mareka Larionova piezemējuma rezultāts kļuva 15:19.

“Eži/LMT” treneris Juris Straume:

– Abām komandām bija jauni sastāvi. Spēle tāpēc iznāca ļoti līdzīga un interesanta. Čaļi nocīnījās godam. No sākuma bijām vadībā, taču nepratām noturēt pārsvaru līdz mača beigām. Vēl jau šosezon vienreiz tiksimies, un cerēsim uz revanšu.

Latvijas čempionāta “Super 4” turnīra tabula

(komandas, spēles, uzvaras, neizšķirti, zaudējumi, bonusa punkti, punkti kopā)

“Garkalne/Livonia”            4              4              0              0              4              20
“Kalve”                                 4              3              0              1              1              13
RK “Miesnieki”                   4              1              0              3              4              8
“LMT/Eži”                  4              0              0              4              1              1

Nākamā “Super 4” spēle “LMT/Ežiem” notiks nākamsvētdien, kad 29. septembrī, pulksten 14.00 Juglas stadionā uzņemsim “Kalves” vienību.