jaunumi
02.11.2013. 14:00
RK Miesnieki - LMT Eži 10:36

Sestdien 02.11.2013 RFS (LU) stadionā notika pēdējā “Super 4” spēle regbijā starp RK “Miesnieki” un “LMT/Eži” komandām, uzvaru ar 36:10 (12:5) izcīnot “Miesniekiem”, un šai komandai ierindojoties trešajā vietā Latvijas meistarsacīkstēs. Savukārt “Ežiem” nāksies samierināties ar ceturto ailīti turnīra tabulā.

Mača pirmajā puslaikā “Miesnieki” panāca vadību 7:0. “Eži” atbildēja ar Mareka Larionova piezemējumu – 5:7. Diemžēl neprecīzs bija Mareka Dravnieka realizācijas sitiens un pēc brīža viņam arī nesekmējās, sitot soda sitienu. Spēles pirmās daļas izskaņā “Miesnieki” palielināja rezultāta starpību līdz 12:5.

Otrā puslaika sakumā “Ežiem” uzspīdēja cerību stariņš, kad bumbu sāncenšu ieskaites laukumā piezemēja Elvis Siliņš, samazinot starpību līdz diviem punktiem 10:12. Taču tūlīt pat sekoja “Miesnieku” atbildes gājiens, palielinot pārsvaru līdz 17:10. Atlikušajā laikā punktus guva vairs tikai “Ežu” sāncenši, galu galā uzvarot ar 36:10.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:

– Protams, ka gribējām izcīnīt trešo vietu, taču nedaudz pietrūka. Galvenokārt fiziskajā sagatavotībā. Mūsu galvenie spēki bija nedaudz satraumējušies, bet jaunie netika sāncenšiem līdz. Paldies puišiem par sezonu. Nākamgad centīsimies izcīnīt augstāku vietu.