jaunumi
04.03.2007. 11:30
U-18 Latvijas izlase - RK Ažolas Lietuva (25:25)

Ļoti principiāla spēle, jo ar lietuviešiem vienmēr ir kādi rēķini, kas jānokārto.

Spēle izvērtās ļoti ātra. Bija patīkami skatīties, kā jauniešu komanda spēlē. Diemžēl neviena komanda tā arī neguva pārsvaru un rezultāts mainījās ļoti vienmērīgi.

Pirmais puslaiks pagāja ātri un abas komandas parādīja, ka ir diezgan fiziski spēcīgas. Lai arī bija mazliet jūtams Latvijas jaunišu izlases pārsvars uz rezultātu tas iespaidu neatstāja. Pirmajā puslaikā rezultāts 15:15.

Otrajā puslaikā lietuvieši parādīja, ka spēj saņemties un nosvērt spēles gaitu savā labā, tas arī viņiem izdevās. Un 15 minūtes pirms spēles beigām viņi bija vadībā ar 25:15. Tikai parādot raksturu un mērķtiecīgi iespiežot lietuviešus savā aizsardzības zonā - Latvijas jauniešu izlasei izdevās saglābt spēli un gūt nepieciešamos punktus, lai gala rezultatā būtu draudzīgs neizšķirts.

Tas arī bija visgodīgākais gala rezultāts, jo abas komandas spēja parādīt patiešām saturīgu, skaistu spēli.