jaunumi
06.05.2007. 12:00
LMT/Eži - EGREMONT RUFC (56:19)

Svētdien, bija lielisks laiks, varbūt ne gluži regbijam, bet saulīte spīdēja un bija patīkama, silta pavasara diena. Iespējams arī šie apstākļi pamudināja gan Anglijas kluba pārstāvjus pēc grūtās nakts, gan Ežu kluba pārstāvjus, ierasties diezgan kuplā skaitā uz šo draudzības spēli.

Īpaši ir jāuzteic Latvijas izlases spēlētāji - Mareks Larionovs un Ruslans Kotļevs, kuri neskatoties uz smago spēli sestdien, kad bija jāspēlē pret fiziski spēcīgo Polijas izlasi, arī bija atnākuši uz šo spēli.

Spēlēts tika 10 pret 10 spēlētāji laukumā un pats spēles laiks tika izvēlēts 3x20min.

Jau no paša spēles sākuma varēja redzēt Ežu komandas pārākumu visos spēles elementos. Tāpēc spēle izvērtās diezgan rezultatīva. Tāpat lai arī spēle brīžiem likās ļoti rotaļīga, tā bija pilna ar dažādām kombinācijām un skaistām izspēlēm.

Angļi, protams, nepadevās un tika arī pie sava punktu guvuma, bet tas spēles gaitu nemainīja un spēlē noslēdzās ar rezultātu 56:19 Ežu spēlētāju labā.

 

Pieminēšanas vērts vēl ir fakts, ka uz pēdējām 5 spēles minūtēm laukumā izgāja arī Ežu treneris - Juris Straume. Viņš šajās piecās minutēs ne tikai paspēja aktīvi piedalīties aizsardzībā un uzbrukumā, bet arī veiksmīgi realizēja realizācijas sitienu pa vārtiem - ar to arī apsveicam!

Pēc spēles bija maza pasēdēšana ar alu un desiņu cepšanu. Diena bija izdevusies un arī angļu spēlētājiem tā patika tā pat kā pati draudzības spēle.

MARSS komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions