jaunumi
16.05.2007. 19:30
Ādažu Čipsi - Seniori LMT/Eži (27:25)

Latvijas Kausa spēle ar "Ādažu Čipsi".

Laiks bija ideāls regbija spēlei, vienīgi laukums pēc vakardienas lietus gāzēm bija mazliet par slapju.

Abas komandas bija nopietni noskaņojušās sezonas pirmajai spēlei un spēlētāji patiešām parādīja, ka ir noilgojušies uzspēlēt regbiju.

Ežu komandas sastāvs (pēc spēlētāju pozīcijām):
Ņikita Vološčuks, Edgars Lobānovs, Māris Lieģis, Edgars Plaudis, Armands Toms, Ivars Lamberts, Toms Rutkis, Mareks Larionovs, Raimonds Krūmiņš, Ruslans Kotļevs, Gunārs Grīnvalds, Reinis Pepa, Mareks Dravnieks, Kristaps Bērziņš, Arvis Pilenieks.
Spēles laikā maiņu rezultātā sastāvā uznāca: Kaspars Bankovičs, Māris Arājs, Mario Berts, Romāns Odnokurcevs, Lautaro Salvador, Nauris Kraupša.

Ežu komanda uzsāka spēli pagalam neveiksmīgi un jau pēc pirmajām desmit minūtēm zaudēja ar rezultātu 0:7, "Ādažu Čipsi" puiši itin viegli bija tikuši cauri Ežu aizsardzībai. Līdzīgs uzbrukums atkārtojās, un jau 20 minūtē rezultāts bija 0:14, kas nemaz neapmierināja Ežu treneri Juri, kurš devās pie saviem puišiem, lai noskaņotu tos uz spēli.
Eži nomierinājās un sakārtoja gan savu aizsardzību, gan uzbrukumu radot jau nopietnus draudus "Ādažu Čipsi" aizsardzībai un veiksmīgi apturot "Ādažu Čipsi" uzbrukumus.
Pirmais veiksminieks, kuram izdevās piezemēt pretinieku ieskaites zonā pirmo bumbu sezonā un līdz ar to gūt arī pirmos sezonas punktus bija - Mareks Dravnieks. Pēc tam realizācijas sitienu veiksmīgi izpildīja Kristaps Bērziņš un rezulāts kļuva 7:14.
Vēl kādā uzbrukumā veiksmīgi nospēlēja Ruslans Kotļevs gūstot 3 punktus ar dropsitienu. "Ādažu Čipsi" arī guva vēl 3 punktus, veiksmīgi realizējot soda sitienu.
Pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 10:17.

Otrais puslaiks sākās, turpinoties, Ežu veiksmīgai aizsardzībai un labiem uzbrukumiem, kurus ar grūtībām apturēja "Ādažu Čipsi". Vairākus no apturētajiem Ežu uzbrukumiem, "Ādažu Čipsi" aizsardzība pārtrauca ar parkāpumiem, radot iespēju Ežiem samazināt rezultātu ar soda sitienu. Vienā no gadījumiem Kristaps Bērziņš ar spēcīgu sitienu aizsita kādus pāris metrus garām vārtu stabam, bet otru izdevību Eži nelaida garām un Kristaps guva vēl 3 punktus Ežu komandas labā. Rezultāts 13:17.
Kad otrajā puslaikā bija aizritējušas 10 minūtes Eži izveidoja teicamu uzbrukumu, kurā "Ādažu Čipsi" spēlētāji tika savilkti vairāk uz laukuma centru. Šādā gadījumā ātri izspēlētā bumba uz laukuma malu noveda pie likumsakarīga galaiznākuma, Ežu malējais spēlētājs - Kristaps Bērziņš veikli bumbu nogādāja "Ādažu Čipsi" ieskaites laukumā. Arī pašu realizāciju Kristaps Bērziņš izpildīja veiksmīgi un Eži izvirzījās vadībā - 20:17.
"Ādažu Čipsi" saprotot, ka iegūtais pārsvars pirmajās spēles minūtēs ir izniekots un šobrīd jau viņi atrodas iedzinējos, metās uzbrukumā ar smagajiem spēlētājiem - iespiežot Ežus aizsardzības zonā. Šāda spēle attaisnojās un 10 minūtes vēlāk smagā cīņā "Ādažu Čipsi" piezemēja bumbu Ežu ieskaites laukumā. Realizācijas sitiens gan nebija veiksmīgs. Rezultāts 20:22.
Nākamās 10 minūtes pagāja ar vētrainiem uzbrukumiem no abām komandām, bet pie punktiem tikt neizdevās. "Ādažu Čipsi" vēl bija 2 labas iespējas nostiprināt pārsvaru, sitot soda sitienus no vārtu priekšas, bet abas reizes bija neveiksmīgas. Trešajā reizē "Ādažu Čipsi" nolēma vairs nesist pa vārtiem, bet spēlēt. Šoreiz paveicās "Ādažu Čipsi" un pašā laukuma stūrī viņiem izdevās iedabūt bumbu Ežu ieskaites laukumā un tur to arī piezemēt. Arī šoreiz realizācijas sitiens nebija veiksmīgs un tas atstāja Ežiem iespējas ar veiksmīgu uzbrukumu un piezemējumu, kā arī realizējot realizācijas sitienu, panākt neizšķirtu. Rezultāts 20:27.
Lai arī laika vairs nebija palicis daudz un spriedze arvien pieauga, Eži metās pretuzbrukumā. Pāris minūtes pirms spēles beigām Ežu ātrie spēlētāji ar labu uzbrucēju atbalstu izveidoja skaistu uzbrukumu, kurš noslēdzās ar Kristapa Bērziņa piezemējumu "Ādažu Čipsi" ieskaites laukuma stūrī. Pēc piezemējuma izveidojās nevajadzīga spēlētāju saķeršanās, kuru iejaucoties tiesnešiem gan izdevās apslāpēt.
Lai arī Kristapa realizācijas sitiens bija ļoti skaists un precīzs, pēdējā momentā, tas nogriezās mazliet garām vārtu stabam gar ārējo malu. Rezultāts 25:27.
Eži vēl centās atlikušajās 3 minūtēs izveidot skaistu uzbrukumu, vai arī piespiest "Ādažu Čipsi" kļūdīties, tādējādi iegūstot labu izdevību no spēles vai ar soda sitienu izvirzīties vadībā, bet diemžēl nekas neizdevās.

Spēles gala rezultāts 25:27 uzvar "Ādažu Čipsi".

Treneris pateicās visiem atnākušajiem spēlētājiem par lielisko spēli, lai arī tika gūts zaudējums.
Gaidīsim nākamās spēles un cerēsim, ka tās būs vēl interesantākas un nesīs Ežiem uzvaras.