jaunumi
24.05.2007. 19:30
Seniori LMT/Eži - LU ( 82 : 12 )

Latvijas Kausa spēle Seniori LMT/Eži pret LU komandu!
Jāpiebilst, ka LU komandu šogad pārstāv spēlētāji, kuri ir arī "LMT regbija kluba "Eži"" biedri. Kā zināms savstarpējās spēles starp Ežu biedriem vienmēr ir bijušas visgrūtākās (no iepriekšējo gadu pieredzes).

Ežu komandas sastāvs (pēc spēlētāju pozīcijām):
Romāns Odnokurcevs, Ivars Lamberts, Ņikita Vološčuks, Edgars Plaudis, Aigars Muzikants, Arvis Pilenieks, Edgars Lobānovs, Mareks Larionovs, Mareks Dravnieks, Ruslans Kotļevs, Māris Arājs, Viesturs Punāns, Reinis Pepa, Kristaps Bērziņš, Lautaro Salvador. (vairāk spēlētāju diemžēl nebija, tāpēc vajadzēja spēlēt bez maiņām)

LU komandas sastāvs (Pēc spēlētāju pozīcijām):
Raivis Gaigaliņš, Jogijs, Kristaps Sīmans, Miks Stabulnieks, Edgars Poļikēvičs, Klāvs Sniedze, Jānis Kalniņš, Andrejs Borisovs, Elviss Siliņš, Jānis Žīgurs, Jurģis Silavs, Nauris, Bērziņš,Kaspars Žarinovs, Artis Linarts, Vigo Valdavs.
Uz maiņām uznāca: Jevgēņijs Šašilkins, Oskars Geide, Bruno Brods.

Šī bija spēle gandrīz starp paaudzēm. Jaunība un ātrums pret briedumu un pieredzi. Pati spēle bija pilna ar dažādiem notikumiem. Eži uzsāka apņēmīgi - lēni, bet produktīvi audzējot rezultātu. Arī LU jaunieši parādīja, ko spēj un pretuzbrukumi bija bīstami, lai gan pašās uzbrukuma beigās vienmēr kaut kas mazliet pietrūka, lai pārvērstu to rezultātā.
Pirmais puslaiks 41:7 Ežu labā.
Otrais puslaiks turpinājās zem Ežu dominances un, lai arī nogurums darīja savu, rezultāts otrajā puslaikā tika dubultots. LU spēlētāji tā arī neatrada pareizos ieročus pret Ežu aizsardzību. Beigās seniori Eži/LMT varēja svinēt pirmo uzvaru oficiālajās spēlēs šajā sezonā.
Rezultāts 82:12.

Punktus guva:
Piezemējumi (katrs piezemējums 5 punkti) - Ivars Lamberts 1, Ņikita Vploščuks 1, Aigars Muzikants 2, Arvis Pilenieks 1, Edgars Lobānovs 4, Māris Arājs 3, Reinis Pepa 2 (visi no Ežiem); Gvido Valdavs 1 un Kristaps Sīmans 1 (no LU).
Realizācija (katrs realizācijas sitiens 2 punkti) - Kristaps Bērziņš 6, Vigo Valdavs 1.

Vēl komentārs pēc spēles no Ežu trenera Jura Straumes:
"Vispirms paldies visiem puišiem, kas atnāca! Tā kā nebija maiņas, tad bija manāms liels fiziskais nogurums, sākumā bija brīdis, kad domāju - jāvelk forma un jāiet laukumā. Dīvainā kārtā ļoti labi veicās ar piespēlēm, gan uzbrucējiem, gan aizsargiem. Bija pāris tādas fantastiskās piespēles, kuras lieliskā veidā tika noķertas, ka var tikai vēlēties, lai tā būtu arī nākamajās spēlēs.
Visumā būs jāpieskaras pie disciplīnas jautājumu - šādā spēlē komanda nedrīkst nopelnīt dzeltenās kartiņas (spēlē bija 2 dzeltenās kartiņas - Marekam Larionovam un Arvim Pileniekam). Gribētu uzslavēt mūsu komandas vienīgo leģionāru no Argentīnas, Laurato Salvador. Šī viņam bija tāda pirmā spēle mūsu komandā, kur varētu viņa spējas novērtēt un viņš parādīja labu sniegumu - labs sitiens ar kāju, pārredz laukumu, labs tvēriens aizsardzībā.
Jebkurā gadījumā vēlreiz paldies, visiem, kas bija atnākuši un gribētu pievienoties sveicieniem Arvim Pileniekam, kuram ir 25 gadu dzimšanas diena."

JUGLĀ (Latvijas Kauss) komentāri
25.05.2007. 10:20
Arajs
Normāli nobrāzu pakaļu, tagad ritīgi sūrst... :(
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions