jaunumi
22.05.2008. 19:30
EŽI/LMT - ĀDAŽU ČIPSI ( 5 - 58 )
Spēle sākās kā jau gaidīts ar Ādažnieku ofensīvu , tas viņiem arī nesa augļus piezemējuma veidā, 0 - 5 , tad spēle kļuva līdzīgāka un par lielu Čipsu pārsvaru nevarētu runāt, drīzāk jāsaka ka ja uzbrukuma galotnēs būtu mazliet vairāk veksmes un arī meistarības rezultāts varēja mainīties EŽI/LMT par labu , tomēr Ādažnieki pirmajā puslaikā tika vēl pie diviem piezemējumiem uz ko EŽI/LMT atbildēja ar vienu ,Klāvs Sniedze pabeidza  uzbrukumu pēc ātrā soda izspēles.Diemžēl traumu guva viens no EŽU/LMT līderiem Jānis Šveds ,Otrajā puslaikā Ādažnieki sāka vairāk spēlēt ar cīņu EŽI/ LMT pagura aizsardzībā ,rezervistu soliņš bija par īsu , rezultāts praktiski uzauga spēles pēdējas 15 minūtēs , EŽIEM  arī bija vairākas iespējas tikt pie punktiem - šoreiz nepavecās , bet visumā EŽU / LMT spēle atstāja patīkamu iespaidu it sevīšķi skatāmi bija uzbrukumi ar 3/4 daļniekiem .